# # # #
otevření

Nové zákaznické centrum SAMSUNG v Brně otevřeno

Byli jsme u realizace a slavnostního otevření jednoho z největších servisních míst společnosti Samsung!

Samsung rozšířil svou síť servisních center o novou pobočku v areálu brněnského nákupního a zábavního centra AVION Shopping Park.

Amden zastřešil celý projekt a se svými subdodavateli jej v rekordním čase 2 měsíců na klíč zrealizoval, samotná výstavba trvala pouhé 3 týdny.

Samsung servis point poskytuje další možnost pro autorizovanou opravu mobilních telefonů a tabletů značky Samsung, o kterou se postarají tři profesionální servisní technici. Během oprav prováděných na počkání mohou zákazníci navštívit kavárnu umístěnou přímo v servisním centru ve 2. patře. Nové servisní centrum Samsung v Brně je také součástí nedávno spuštěného projektu Samsung GO, který významně urychluje dobu oprav díky svozu porouchaných mobilních zařízení servisními vozy.

Péče o stávající zákazníky je pro nás velmi důležitá. Zaslouží si prémiové služby, jejichž součástí je i servis produktů. Naše nové servisní centrum se proto vyznačuje dobrou dostupností, dostatkem parkovacích míst, a především rychlou opravou, často na počkání. K prémiovým službám brněnského servisního centra patří také kavárna, ve které mohou zákazníci pohodlně strávit čas, než bude jejich mobilní telefon nebo tablet opraven,“ říká David Mrzena, ředitel zákaznického a servisního oddělení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Slavnostní otevření nového Servisního centra Samsung v Brně proběhlo 11. února 2015. Zúčastnil se jej Hun Lee, prezident Samsung Electronics Czech and Slovak, a další zástupci společnosti.

Prohlédněte si video ze slavnostního otevření zákaznického centra:

Servisní centrum Samsung
Adresa: AVION Shopping Park Brno (parkoviště naproti hlavnímu vchodu)
Otevírací doba: po–ne, 9.00–21.00

Zákaznické centrum = modulová stavba

Jde o novou cestu přístupu k zákazníkům, kdy na parkovací ploše před nákupním centrem vzniklo ideální místo, umožňující rychlý přístup, působivou prezentaci značky nejen díky svému designu, ale i díky velkoformátovým plochám, které vznikly na stěnách. V kombinaci s designovou kavárnou tak toto centrum představuje nový typ obchodně marketingové stavby s vysokou přidanou hodnotou, přitom stále flexibilní co do rozšíření či přesunu.

—–
Na fotografii (zleva): David Mrzena, ředitel zákaznického a servisního oddělení společnosti Samsung Electronics CZ&SK, Hun Lee, prezident společnosti Samsung Electronics CZ&SK a Nikola Astaloš, majitel společnosti ESC sk s.r.o., která nové centrum provozuje.