# # # #
Olympus responzivní web

Olympus obchod má nový design

Značkový eshop Olympusu má nový moderní kabát, na který se nejen krásně kouká, ale především usnadní zákazníkům nákup zboží. Od nové fototechniky a příslušenství už je totiž dělí jen pár kliknutí na jejich chytrém telefonu.

Výrobce a prodejce designových fotoaparátů pojmul i redesign svého oficiálního Olympus eshopu stylově. Ve spolupráci s námi tak vytvořil designově moderní web, který lze používat na všech mobilních zařízeních. Internetový obchod se dočkal také řady praktických funkcí, které umožní zákazníkům nakoupit pohodlněji i rychleji.

Mezi takové vychytávky patří například jedinečná funkce Můj set, díky kterému si můžete nakombinovat vlastní sadu fototechniky a příslušenství podle svých potřeb a přání. Do setu lze vložit až 10 položek zboží, přičemž zákazníci zajisté ocení pokročilý filtr vyhledávání, který jim automaticky doporučí příslušenství vhodné ke zvolenému typu fotoaparátu.

Hlavní výhodou funkcionality Můj set je výhodnější cena sady, než kdyby zákazník pořizoval jednotlivé produkty zvlášť. Při sestavování setu rovnou vidíte, kolik ušetříte a platí jednoduché pravidlo, že čím více zboží do sady vložíte, tím vyšší slevu dostanete.

můj set

Mezi další praktické funkce nového eshopu patří také fulltextový vyhledávač s nápovědou a rychlým výběrem a možnost filtrování zboží dle parametrů, které usnadní zákazníkům nalezení vhodného fotoaparátu a techniky. Samozřejmostí je i porovnávač zboží, kterým snadno a rychle srovnáte všechny parametry vybraných fotoaparátů.

Pro ty, kteří touží po stylových fotoaparátech a technice Olympus za přívětivější cenu, slouží speciální sekce Outlet. Zde najdete zboží, které bylo použito při odborných recenzích nebo novinářském testování. Tyto produkty prošly autorizovaným servisem a kromě plné záruční lhůty vás potěší především jejich skvělá cena.

Aktuálním informacím ze světa Olympusu je pak věnována sekce webu „Novinky“, kde najdou především začínající fotografové spoustu výukových článků a videí, které jim usnadní práci se zakoupenou technikou. Díky novému eshopu z dílny Amdenu tak Olympus usnadňuje život svým zákazníkům od momentu výběru techniky až po tvorbu prvních profesionálních snímků.