# # # #
konference 2

Reference Wargaming

Pro mezinárodní společnost Wargaming jsme při příležitosti otevření její pražské pobočky zorganizovali tiskovou konferenci, den otevřených dveří a slavnostní gala večer.

Tiskovou konferencí a dnem otevřených dveří společnost zároveň prezentovala své nové kanceláře v centru Prahy. Akce jsme pokryli produkčně a zajistili jsme též PR servis. Součástí dodávky bylo mimo jiné speciální nasvícení interiéru, ozvučení, návrh a výroba propagačních materiálů, oslovení novinářů, vytvoření tiskové zprávy, monitoring médií.

Také celý gala večer v Cloud 9 sky baru & lounge v hotelu Hilton pro 250 lidí z vedení společnosti, zaměstnanců a obchodních partnerů byl kompletně v naší režii zahrnující sestavení celovečerního zábavného a hudebního programu, catering, akreditaci a guest servis pro zahraniční interprety.

Jedním z hlavních bodů programu byl koncert britské zpěvačky Tary McDonalds a pětiminutový ohňostroj nad Vltavou.

Wargaming je jednou z nejrychleji expandujících herních společností jejíž nejznámějším produktem je populární trilogie World of Tanks, World of Warships a World of Warplanes. Firma má pobočky v Paříži, Berlíně, americkém Seattlu a čínské Šanghaji. Pražská základna má ambice stát se jednou z největších a strategicky nejdůležitějších poboček společnosti.