# # # #
Výstřižeknnnnnnnn

Web a brandový shop Lowepro

Světoznámá značková firma letos slaví své padesáté narozeniny a my jsme měli tu čest vytvořit pro její české zastoupení brandový e-shop s blogem, plným inspirativních článků pro nadšence outdorového fotografování. 

Pracujeme pro jedničky. Kanadská společnost Lowepro je po celém světě synonymem pro nejkvalitnější a současně nejvíce vyhledávané brašny na fotoaparáty a videokamery. Stačí se podívat na české produktové vyhledávače: Lowepro se objevuje hned šestkrát v top ten nejoblíbenějších brašen pro fotoaparáty a čtyřikrát mezi brašnami pro videokamery.  

Možnost vytvořit pro české zastoupení Lowepro internetové stránky byla pro Amden o to větší pocta a výzva, že to bylo v roce 2017, kdy firma slaví padesát let od svého vzniku. Nadšený horolezec a milovník přírody Greg Lowe totiž svůj první fotografický batoh s pevným interním rámem vyrobil v roce 1967.

Web a brandový shop Lowepro jsme vytvořili kompletně – od návrhů, grafiky, nastavení, optimalizace SEO přes přípravu podkladů, obrázků a bannerů až po nastavení platebních stran, propojení s účetním systémem, obchodní podmínky a import databází.

Jak vypadá výsledek dvouměsíční intenzivní práce? Podívejte se.

      low blog            produkt low

      low produkty

www.lowepro.cz