Katalog Evromat: Těžká práce, dobrý výsledek

Grafické, DTP a produkční práce, to je jedna z vlajkových lodí práce agentury Amden. Dokážeme si poradit i se složitým zadáním, kdy do jednoho tvaru a vizuálu spojíme i to, co na první pohled vypadá nespojitelné. Přání klienta jsme splnili: připravili jsme graficky moderní, přehledný katalog produktů, který bude sloužit několik dalších let.

Nebylo to žádná legrace – dát dohromady na několik tisíc položek od více než tří desítek dodavatelů. Pro našeho dlouholetého klienta EVROmat připravujeme motivační programy, tak nás nezaskočila ani tato nová výzva. „Po několikaměsíčním úsilí máme hotový kompletní produktový katalog společnosti. Připravili jsme vizuály, layout stránek i celou produkci. Tak, aby vše ladilo a hrálo jako jeden celek,“ říká projektový manažer Jan Vurbs, který vše koordinoval s klientem. Katalog poputuje na všechna obchodní zastoupení firmy k obchodním zástupcům.

Katalog vyšel v počtu 2000 kusů, má 164 stran, 14 kapitol se stovkami produktů – od okapových plechů přes tašky až po trny proti holubům. Při jeho přípravě vypili naši grafici a DTP odborníci 198 káv, z toho polovinu s mlékem:-) Prohlédnout si ho můžete zde.

Reference:  EVROmat Produktový katalog 2018/2019
Klient: EVROmat a.s.
Realizace: 2018

Činnosti:

  • Grafika
  • Produkce

Kontaktujte nás