# # # #
#
COACHVIEW

Unikátní řešení pro inteligentní analýzu hry.

více info
#
COACHVIEW

Unikátní řešení pro inteligentní analýzu hry.

více info

COACHVIEW

COACHVIEW je určen především pro trenéry, kluby, sportovní federace. Zkrátka pro všechny ty, kteří potřebují kvalitní data o výkonu sportovců. Především se uplatní  v kolektivních sportech při sledování a automatickém vyhodnocování různých událostí, které často ani nelze lidským pozorováním sledovat. Zároveň může analyzovat pohyb sportovce a hodnotit jeho optimální varianty či odchylky.

Naše řešení je založeno na unikátní technologii strojového (robotického) vidění. Tato technologie spolu se samoučícími se programy dokáže s vysokou přesností rozpoznávat v obrazového záznamu požadované informace a umožňuje získávat informace, které doposud nebyly dostupné. Celé řešení je vyvíjeno za účasti vědců z vysokých škol.

Využití těchto informací, ať už obrazových nebo datových, nalezne uplatnění jak v hledání nových postupů při tréninku nebo analyzování taktiky protihráče, bude zcela jistě znamenat i zatraktivnění sledování sportu pro fanoušky. Nelze opomenout i oblast sportovních sázek, kde umožní detailní sledování různých indexů v reálném čase.

Celé řešení je modulární a sestává z několika částí, které lze různě modifikovat podle specifické povahy sledovaného sportu. Pro získání dat používá speciální síť videokamer, které jsou schopny zajistit náhled na všechny potřebné oblasti hry nebo sportovního výkonu.

Vyhodnocování získaných údajů je realizováno za použití speciálních programového vybavení na supervýkonném výpočetním systému. Toto vyhodnocení může probíhat v reálném čase. K prezentaci výsledků se používá většinou různé způsoby vizualizace dat, včetně datové projekce do videozáznamů. To vede k rychlé možnosti analyzování určených událostí, rychlému vyvolání těchto událostí a jejich prezentace trenérům či hráčům tak aby mohli okamžitě vidět tyto situace, včetně vyznačení potřebných údajů v obraze pro lepší názornost a pochopení. Naše řešení by použito ve společném projektu s českým hokejovým týmem na MS 2015 v ledním hokeji.

Speciálně pro:

  • pro trenéry
  • kluby
  • sportovní federace
  • pro všechny ty, kteří potřebují kvalitní data o výkonu sportovců
  • zejména kolektivní sporty
  • Přečtěte více na našem blogu

Reference

#
#
#
#

#

#

Napsali o nás...

Využití této aplikace si pochvaluje i Jan Procházka, videotrenér ČSLH: „Dosud jsme při tréninku analyzovali video pouze s pomocí televizních záznamů. Nový systém nám nyní dodává bezkonkurenčně detailní záběry zápasu z různých úhlů, které lze snadno vyhledat a přehrát, protože jsou digitálně označeny a archivovány.“„Přesné statistiky o územní převaze, počtu střel… jsou také účinnou pomocí při přípravě na další zápas. Důležité je také finanční hledisko – místo udržování nákladného týmu spolupracovníků zvládne tento automatický systém stejnou práci přesněji a levněji.“

Kontakt

info@amden.cz
+ 420 283 062 300

Amden s.r.o.
Freyova 1/12
190 00 Praha 9

Máte zájem? Nezávazně poptejte