O nás

Jsme zavedená, ryze česká agentura. Poskytneme vám dokonalý servis a poradenství ve všech oblastech marketingové komunikace.

Svoboda

Jsme svobodná firma. Všichni se podílíme na jejím řízení a směřování. Hlavními hodnotami, které uznáváme, jsou respekt a vzájemná důvěra. Věříme si navzájem. Věříme našim klientům. A oni věří nám.

Otevřenost

Jsme zodpovědní a transparentní v komunikaci. Jsme přesvědčení, že to vede k vyšší motivaci a angažovanosti všech, kteří tu pracují. Svoboda pro nás znamená také kreativitu. Svobodní lidé hledají nová řešení a inovativní postupy.

Know-how

Jsme tady už od roku 1997! Za tu dobu máme zkušenosti s nejrůznějšími klienty a jejich projekty. Dokonale jsme si ověřili, co funguje, a co ne. Ale vůbec nejvíc nás láká vydávat se novými, nevyšlapanými cestami a vymýšlet pro vás originální řešení úplně od nuly.
Amden ... chodíme i nevyšlapanými cestami

CO UMÍME

Nabízíme řešení pro obchod a marketing, která dokážou váš byznys rozběhnout na mnohem vyšší obrátky. Úspěšné projekty s námi dokončili domácí i zahraniční středně velké společnosti stejně jako malí podnikatelé a nadnárodní společnosti.

Jsme specialisté na motivační a věrnostní programy. Máme ověřené, že díky našim programům si firmy dovedou lépe udržet své stávající klienty a získat nové zákazníky. Opravdu nás baví pořádat eventy. Vymyslíme, naplánujeme a zorganizujeme pro vás jakoukoliv akci – oslavu výročí, odbornou konferenci, velkou kulturní akci nebo decentní gala dinner pro vybranou společnost.

Jsme velmi dobří v online marketingu. Není nám cizí nic z toho, co se odehrává ve virtuálním a online světě. Umíme weby, microsite, APPs, sociální sítě, e-mailing a newslettery, SEO, PPC … Na spoustu skvělých nápadů vždycky přijdeme při spolupráci s vámi. Ale leccos si vymyslíme úplně sami. Vyvíjíme vlastní unikátní produkty a služby.

NAŠI LIDÉ

Všichni si u nás vybírají projekty, na kterých chtějí pracovat. Pracujeme odkudkoli, nemáme docházkový systém, odměňováni jsme formou podílu na zisku a všichni tu pracujeme rádi. Taky kvůli tomu téměř neznáme fluktuaci. Spolupracovat s vámi tak bude stabilní a zkušený tým zapálených profíků. Můžeme na vašich projektech začít pracovat. Hned teď.

Za všechno, co píšeme výše, ručíme. Ale taky víme, že sebelepší text nedokáže říct tolik jako projekty, na kterých jsme pracovali spolu s našimi klienty. Podívejte se na naše nejlepší řešení a reference.
Více o naší agentuře si můžete poslechnout v rozhovoru Petry Elmerové pro Český rozhlas Plus.

Máte projekt, který chcete realizovat?